“Екна Україна” з «100% життя» доставили кисневі концентратори до Головного військового клінічного госпіталю

Завдяки співпраці “Екна Україна” з «100% життя» – Мережа ЛЖВ Командування Медичних сил Збройних Сил України отримали такі необхідні на сьогоднішні дні 91 комплект Кисневих концентраторів OLV-10 для двох пацієнтів в найкоротші строки. 

Загалом Фондом придбано 111 комплектів. Кисневий концентратор (концентратор кисню) — пристрій, який концентрує кисень з поданого газу (як правило, навколишнього повітря) шляхом вибіркового видалення азоту для подання збагаченого киснем потоку газу. Двома загальновживаними методами є адсорбція з коливанням тиску та мембранне розділення газу.

Медичні концентратори кисню використовують у лікарнях або вдома для концентрування кисню для пацієнтів. Концентратори кисню забезпечують економічне джерело кисню. Вони є більш безпечною, менш дорогою та більш зручною альтернативою резервуарам з кріогенним киснем або балонам під тиском. Вони можуть бути використані в різних галузях промисловості, включаючи медичну, фармацевтичну, водопідготовку та виробництво скла.

Концентратори кисню особливо корисні у віддалених або важкодоступних частинах світу або в мобільних медичних закладах (військові лікарні, об’єкти стихійних лих).

Закрыть