“Екна Україна” поставила кисневу станцію у місті Сарни

Спеціалісти “Екна Україна” встановили кисневу станцію з виробницвтом 700 літрів кисню за хвилину на території Сарненської центральної районної лікарні.

Встановлення подібної станції було вкрай важким і важливим процесом для регіону. Оскільки епідемія у самому розпалі, а виробники подібних станцій уже отримали замовлення на наступних 7 місяців, саме злагоджена робота спеціалістів «Екна Україна» з місцевою владою зробила цей проєкт реальністю.

Продуктивність кисневої станції – 700 літрів кисню за хвилину. Це не тільки допоможе задовольнити потреби понад сотні «ковідних ліжок», а й дозволить «ділитися» киснем з іншими лікарнями, оскільки на станції можна закачати кисень у балони і транспортувати до лікарень, де виникає його дефіцит.

Киснева станція  від Oxywise – дуже серйозний технологічний продукт з унікальною системою вентиляції та теплообміну для запобігання перегріву та втраті продуктивності. Має безмасляний компресор. Це та технологія, яка дозволяє виробляти кисень і заправляти ним балони. Всі її компоненти вироблені на заводах Європи, тому мають відмінну якість і довготривалу експлуатацію.

Станція є безпечною с точки зору пожежної безпеки, тому її можна встановлювати як біля лікарні, так і в підвальному приміщенні, якщо у лікарні буде така можливість.

Ми бажаємо лікарям Центральної районної лікарні міста Сарн наснаги, сил та здоров’я у їхній нелегкій боротьбі зі світовою пандемією та сподіваємося на довгу і плідну співпрацю.

Закрыть