United Imaging Healthcare Co., Ltd.

United imaging – один зі світових лідерів у розробці медичного обладнання для молекулярної візуалізації, магнітно-резонансної томографії, комп’ютерної томографії та променевої терапії.

Компанія була заснована у 2011 році. Штаб-квартира знаходиться в США, місто Х’юстон, де зосереджені основні потужності в галузі досліджень та розробок у сфері штучного інтелекту.

Крім основної медичної діяльності, компанія інвестує в кібербезпеку та електронний захист своєї продукції. Всі продукти перевірені незалежними експертами та відповідають сучасним стандартам інформаційної безпеки, таким як CIS (центр інформаційної безпеки) Windows Benchmark. Компанія використовує одне і те ж базове програмне забезпечення у всьому асортименті продукції, що дозволяє стандартизувати загальний підхід до оцінки ризиків, обслуговування та вдосконалення.

United imaging налічує близько 6000  співробітників і стільки ж само клієнтів по всьому світі. За період свого існування компанія встановила понад 11 000 одиниць обладнання.

United Imaging Healthcare Co., Ltd.
Всі Постачальники