Lanmage Medical Technology Co., Ltd.

Lanmage Medical Technology Co., Ltd. є професійним провідним постачальником медичних рішень для візуалізації в Китаї, а бізнес компанії охоплює повні сфери, такі як: радіографія, ультразвукова та хмарна візуалізація. Lanmage був визнаний як “Національне високотехнологічне підприємство”, “Інженерно-технологічний науково-дослідний центр Шеньчжень” та “Підприємство якості та сервісу ААА”.

В останні 20 років Lanmage наполегливо впроваджує та створює численні перші в історії медичні пристрої в Китаї. Компанія створила першу в Китаї підвісну рентгенівську систему з незалежними правами інтелектуальної власності; перший мобільний рентген, перший динамічну DRF-систему; є одним з перших в Китаї постачальники для кольорових доплерівських ультразвукових систем тощо.

До цього часу Lanmage продав та встановив майже 10 000 систем радіології у понад 60 країнах та регіонах по всьому світу. Щорічні продажі компанії постійно входять у трійку найкращих постачальників рентгенівських систем в Китаї. Крім того, було продано та встановлено майже 10 000 ультразвукових систем у всьому світі.

На початковій фазі розробки продукти збираються і детально аналізуються вимоги замовника. На етапі досліджень і розробок проводиться кілька випробувань, а також створено ряд спеціальних технічних лабораторій для підтримки тестування та підвищення ефективності управління якістю. У всіх спеціальних технічних лабораторіях компанія суворо дотримується ISO 9001/13485 та інших відповідних систем якості та впроваджує положення та правила, які відповідають СЕ та іншим стандартам при розробці, огляді випробувань, виробництві дослідного зразка тощо.

Кожен виріб проходить суворі випробування перед тим, як вийти з фабрики, такі як випробування компонентів, функціональне тестування, тестування на старіння, перевірка якості готової продукції FQC, перевірка готової продукції OQC і т.д., коливання даних; аналізує аномальні тенденції, удосконалює можливості управління процесами та забезпечує якість та стабільність кожного продукту щодня.

Сертифікати безпеки міжнародної системи якості, які отримала компанія:CFDA, CE TÜV Rheinland.

 

Lanmage Medical Technology Co., Ltd.
Всі Постачальники