Oxywise s.r.o.

Компанія Oxywise s.r.o. була створена в 2009 році як інжинірингова компанія, орієнтована на постачання під ключ та технічне обслуговування генераторів кисню та азоту PSA.

Має великий досвід у розробці та виробництві систем PSA для кисню та азоту, а також широку інженерну базу, що дозволили успішно вийти на ринок та постійно розвиватися. Асортимент продукції Oxywise включає дозуючі системи, заповнювальні рампи та газорозподільні системи, також забезпечення встановлення технології PSA в сертифікований ISO контейнер для транспортування, з налаштуванням відповідно до вимог замовника.

Головною метою компанії є надання ефективних, надійних та доступних рішень, які відповідають очікуванням клієнтів. Головна мета – постійно покращувати якість продуктів та комплектуючих, а також надавати високоякісні послуги, пов’язані з установкою та обслуговуванням.

Прагнучи продовжувати успішну роботу та досягти стабільних позицій на складних міжнародних ринках, Oxywise запровадив систему управління якістю EN ISO 9001: 2015 та EN ISO 13485: 2012. Його пристрої схвалені TUV NORD (N.B. 0045) та маркуються знаком CE відповідно до Європейської Директиви 2014/68 / EU про пристрої, що працюють під тиском. Код компанії NCAGE в системі кодифікації НАТО становить 1331M.

Oxywise s.r.o.
Всі Постачальники