MinFound Medical Systems Co., Ltd.

Компанія MinFound Medical Systems Co., Ltd, заснована в 2011 році, є виробником обладнання для комп’ютерної томографії (КТ), позитронно-емісійної томографії (ПЕТ) та іншого обладнання. Штаб Квартира знаходиться у місті Шаосін, Китай. Штаб-квартира дочірньої компанії MinFound Medical Systems Co. дислокується у місті Солоні, штат Огайо. Компанія спеціалізується на дослідженнях, розробці, виробництві, продажі та наданні послуг високого класу в галузі медичної візуалізації, включаючи КТ, МРТ, ПЕТ та Рентгенографії.

У Китаї зосереджено три центри досліджень і розробок: у Гуандуні, Сичуані та Хенані. Операції FMI у США зосереджені на дослідженнях та розробці високоякісного медичного обладнання для візуалізації у співпраці команд китайських та американських вчених. Разом вони успішно розробили системи КТ та ПЕТ/КТ. Ринок збуту продукції охоплює широку сітку країн.

Продуктова лінія включає в себе обладнання високої якості, довготривалої продуктивності та ефективного дизайну. Компанія отримала численні сертифікати, такі як:CE, FDA, RoHS, FSC, ISO13485, ISO9001.

MinFound Medical Systems Co., Ltd.
Всі Постачальники