Colenta Labortechnik GmbH & Co KG

Colenta – це австрійська компанія, котра спеціалізується на розробці, виробництві та збуті широкого асортименту автоматичних систем обробки фотографічних, медичних / промислових рентгенівських та зображень/програм для друку та друкованих плат. Понад 90 дилерських центрів у всьому світі пропонують маркетингову та післяпродажну підтримку в широкому діапазоні продукції від COLENTA.

Автоматичні проявочні машини Colenta серії INDX підходять для виконання обробки рентгенівських плівок як в стаціонарних умовах великих промислових підприємств, так і в мобільних лабораторіях з дефіцитом робочого простору. Запуск і програмування режимів в пристроях виконуються мікропроцесорами. Функції автоматизованої рециркуляції, поповнення робочих розчинів і регулювання температури доступні у всіх моделях проявних машин INDX.

Основні виробничі потужності Colenta Labortechnik зосереджені на підприємстві в Австрії. Нові розробки ведуться австрійськими, болгарськими та німецькими інженерами в тісній співпраці з підрозділами в Великобританії і США. Дилерська мережа компанії включає в себе понад 60 представництв, розташованих по всьому світу.

Якість обладнання контролюється на всіх етапах виготовлення, а перед відправкою споживачеві проводиться додаткове тестування проявних машин. Виробничий процес і система менеджменту Colenta Labortechnik сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001, що гарантує надійну експлуатацію пристроїв протягом багатьох років.

Colenta Labortechnik GmbH & Co KG
Всі Постачальники