Cellex

Біотехнологічна компанія Cellex Incorporated заснована у 2002 році. Займається розробкою технологій, інструментів та медичної продукції для проведення тестів, забору аналізів, тощо. Виготовляє все необхідне для медичної діагностики протягом останніх 25 років.

Основні потужності Cellex знаходяться в Північній Кароліні. Там же дислокується основний науково-дослідний персонал. Cellex підтримує виробничий майданчик GMP в Сучжоу, Китай, який сертифікований за ISO 13485 та відповідає QSR (Положення про систему якості) США FDA.

Науково-дослідний комплекс обладнаний найсучаснішим лабораторними приміщеннями. Загальний лабораторний простір поділяється на спеціальні зони для роботи з молекулярної біології, імунології та імунохімії, мікробіології, культури клітин та розвитку виробничого процесу. Він також має окрему лабораторію з мікробіології, розроблену для роботи, що вимагає утримання рівня BSL-2.

Компанія Cellex виготовляє єдині у світі експрес-тести на коронавірус, які мають сертифікат FDA. (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів)
Тести виробляються у відповідності до вимог положення Директиви Ради ЄС IVDD 98/79 ЕС про діагностичні медичні прилади in vitro.
Вони мають сертифікацію: DIN EN ISO 13485:2016, відповідають вимогам QSR США (Правила системи якості).

Cellex
Всі Постачальники