aXcent medical GmbH

Компанія aXcent Medical GmbH була заснована в 2018 році з метою стати одним із провідних світових постачальників систем моніторингу пацієнтів, робочих станцій для анестезії та апаратів штучної вентиляції легенів інтенсивної терапії та транспортування.

Будучи молодою та амбіційною компанією, але з багаторічним досвідом у сфері медичних технологій, професійна команда aXcent Medical працює з відданістю та високим рівнем досвіду, щоб забезпечити досягнення наукових цілей та покращити здоров’я пацієнтів.

Заснована в Кобленці, між Кельном і Франкфуртом, aXcent Medical є частиною найвідомішого медичного технологічного регіону Німеччини та має прямий доступ до наукових і медичних центрів компетенції.

aXcent Medical зосереджена на догляді за пацієнтами від невідкладної допомоги до відділення інтенсивної терапії з десятиліттями досвіду та експертизи в маркетингу медичних технологій, що підтримують життя.

Виробництво та дистрибуція спеціалізованих медичних виробів для сфери анестезії, моніторингу пацієнтів та штучної вентиляції легень входить до компетенції компанії

aXcent medical GmbH
Всі Постачальники