Технологія штучного інтелекту допомагає в КТ-діагностиці

До 23 березня COVID-19 заразив більше 100 країн, він охопив всі континенти Землі і дуже швидко поширився по всьому світу. Деякі країни, такі як Італія, Іран, Німеччина, Франція та Іспанія, серйозно постраждали. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах COVID-19 як про пандемію (епідемію захворюваня, яка поширилася по великому регіону, наприклад, на декількох континентах або по всьому світу). В даний час світ оповитий боротьбою з COVID-19. Це дійсно складне завдання для всіх працівників сфери охорони здоров’я. Як саме використовувати новітні технології для досягнення найкращих результатів тестування і діагностики, стало найбільш актуальною і нагальною проблемою.

Тепер, технологія штучного інтелекту, як новітня високотехнологічна наука, використовується в багатьох галузях промисловості для оптимізації продуктивності в виробництві. В останні роки технологія штучного інтелекту широко використовувалася для технології КТ в галузі медичної візуалізації,. У цій статті ми покажемо вам, як технологія штучного інтелекту допомагає аналізу КТ.

Надійність КТ-діагностики для боротьби з COVID-19

Згідно з деякими клінічними дослідженнями в галузі медичної візуалізації, рання діагностика COVID-19 дійсно важлива для лікування COVID, а також є основним засобом контролю поширення захворювання. У порівнянні з RT-PCR комп’ютерна томографія легенів є більш надійним, практичним, а також швидким методом діагностики і оцінки COVID-19, особливо в ендемічних областях. 26 лютого 2020 року в Окбруці (штат Іллінойс) опублікували дослідження з радіології. Ця академічна доповідь була заснована на клінічних дослідженнях 1000 пацієнтів, і вона вказує на те, що близько 81% пацієнтів з негативними результатами RT-PCR, але позитивними КТ грудної клітини були розкласифіковані як ймовірні випадки COVID-19, (завдяки детальним клінічним симптомам і всебічному відстеженню типових проявів на КТ).

Більш того, інше дослідження показало, що чутливість КТ до інфекції COVID-19 склала 98%, а чутливість RT-PCR – 71%. Таким чином, КТ в даний час вважається основним засобом скринінгу COVID-19.

Технологія штучного інтелекту  допомогла КТ-аналізу приборкати COVID-19

Під час цих масштабних подій Китай, як місце концентрації випадків COIVD-19, і ключова країна, яка веде боротьбу з епідемією, несе першочерговий обов’язок поширювати найефективніший досвід лікування в усьому світі.

За більш ніж два місяці роботи, крім вкладів у КТ, в рішення контейнерного КТ і мобільного КТ, дослідницька група ANKE також розробила КТ на основі штучного інтелекту, щоб допомогти системі виявлення випадків коронавірусу, що зіграло величезну роль в битві з COVID-19.

Технологія швидкого аналізу зображень ІІ – 30 секунд для автоматичного визначення місця знаходження пневмонії, забезпечуючи точні і ефективні результати для лікарів.

У 2019 R & D група випустила на ринок робочі станції ІІ. У їхні функції входить автоматична діагностика легеневих вузликів, емфізем і крововиливів у мозок. У грудні 2019 року, за сигналом тривоги з приводу спалаху коронавірусу в Китаї. Пізніше розробили квадратну кабіну CT для підтримки мобільного лікування. Тепер, після 3 місяців напруженої роботи, у нас є система “Автоматичного виявлення пневмонії AI”, щоб вкотре допомогти лікарям в КТ діагностиці пацієнтів з COVID-19.

В технології штучного інтелекту компанії використовуються обширні записи даних для вивчення і аналізу типових особливостей і розташування цих КТ-зображень за допомогою методології “глибокого навчання”. Система може зчитувати і проаналізувати комп’ютерну томографію пацієнта протягом 30 секунд. За цей час вони будуть поміщені на робочу станцію ІІ компанії ANKE разом з іншими функціями аналізу ІІ. У міру того, як буде виконуватися все більше і більше перевірок, наш алгоритм буде “вчитися на вірусі” та покращувати точність. Цінність штучного інтелекту працює за рахунок зниження навантаження на медичних працівників в нинішній епідемії COVID-19.

 

Закрыть